Gildia Braci

Forum klanu gry Shakes&Fidget


#1 2011-01-14 22:01:32

jankej

analfabeta

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 9
Punktów :   

Misje

Jak myślicie  jakie misje się najbardziej opłaca przyjmować  takie które dodają :
-Najwięcej kasy (niektóre naprawdę dużo)
-Średnio kasy i expa
-Najwięcej expa

Wiem tez że to zależy od zapotrzebowania np. masz mało kasy a chcesz coś kupić w zbrojowni lub wydać na statystyki wtedy wiadomo jaką przyjmujesz misje ale jak bierzesz tylko te na kasę to bardzo wolno wbijasz lvl i jak masz mały lvl to i tak mało kasy zarabiasz. Więc chyba najbardziej opłaca się brać te ze średnim + do złota i dośw. Myślę że przyznacie mi racje ale jeśli nie to  chętnie wypróbuję wasz sposób  przyjmowania misji dziękuję za odpowiedzi.

Offline

 

#2 2011-01-17 14:50:00

Kratos102

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Misje

Wiesz co ten średni sposób jest dobry ale dobrze jest też tak robić że jeżeli ktoś ma mały lvl np. 1-30 lvl to niech sobie wbija misje tylko z dużym expem ponieważ na tych małych lvl to też się mniej kasy zarabia niezależnie od poziomu skarbca(chodzi mi mniej więcej 40-60% bo 80% skarbca to już jest problem rozbudować bo dużo grzybów wymaga) osoba która ma 40lvl za 10h warty zarobi więcej niż osoba 30lvl to logiczne. Więc do 40lvl w expa a później średnim sposobem. Oczywiście taka jest moja opinia, każdy ma swój tok myślenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.serenitynt.pun.pl www.otoja.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl